Arvustused NicoZero

 • Katrin
  Olen suitsetanud keskkoolist saadik. Otsustasin loobuda, kui sain tööle suurkorporatsiooni, kus suitsetamist ei soovitata ja kõik on tervisliku eluviisi peal. Sõprade soovitusel ostsin NicoZero ja ei kahetsenud seda. Nädala jooksul tundsin kergendust.
  NicoZero
 • Triin
  Terve elu kannatasin selle sõltuvuse all. Lapsepõlves hakkas passiivse suitsetajana (mu isa suitsetas) täiskasvanuna suitsetama. Otsustasin kõike muuta ja enda eest hoolitseda. Ta ei lootnud oma tahtejõule. Lugesin kiitust ja ei säästnud nicozero jaoks raha. Ma ei teadnud, et suitsetamisest loobumine on nii lihtne.
  NicoZero
 • Janek
  Suitsetamisest loobumise ülesanne seisis püsti, kui otsustasime naisega lapse saada. Mu naine on ülivastutav: raseduse ettevalmistamine, keha puhastamine, vitamiinid - see on kõik. Ostsin NicoZero, ei kahetse, kõik sujus. Kuu aega hiljem ta loobus. Aasta on möödas, lend on normaalne ja tubakale ma ei mõtle.
  NicoZero
 • Urmas
  Ma ei pidanud pihustid nii tõhusaks. Mitu korda üritasin iseseisvalt suitsetamisest loobuda. Mul see peaaegu õnnestus, kuid raskel hetkel olin pettunud. Ostsin nicozero ja kasutasin seda toetusena: vähendasin pidevalt sigarettide arvu, kuni lõpetasin täielikult.
  NicoZero
 • Triinu
  Ostsin NicoZero oma mehele, tema suitsetajaköha ajas kogu pere hulluks. Alguses protestisin, siis otsustasin proovida. Olime meeldivalt üllatunud, et kuu aega hiljem ei suutnud ta, kes oli 23 aastat suitsetanud, sigarette vaadata!
  NicoZero
Kasutaja hinnang NicoZero
4.7
23