Kasutusjuhend NicoZero

NicoZero kasutusjuhised

kuidas kasutada NicoZerot suitsetamisest loobumiseks

Spreid tuleks kasutada vähemalt kolm korda päevas pärast sööki, samuti juhtudel, kui sigareti suitsetamise sooviga on raske toime tulla. Ravikuur on 1 kuu. Alates esimestest vastuvõttudest on tunda terapeutilist toimet: füüsiline vajadus sigarettide järele väheneb. Iha suitsetamise järele väheneb iga päevaga. Pärast kursuse läbimist võite unustada nikotiinisõltuvuse.

Kuidas kasutada NicoZerot, kui soovite suitsetamisest kiiresti loobuda? Viige pudel oma avatud suu juurde. Süstige dosaatori abil toimeaine suuõõnde. Olge ettevaatlik, et emulsiooni ei satuks huultele ega hingamisteedesse. Esimestel sekunditel ärge sülge alla neelake - see parandab tulemust.

Soovitatav on rangelt järgida pakendil olevaid juhiseid ja tootja täiendavaid soovitusi. Vältige ravimite üleannustamist, lootes, et ravitoime saabub varem.

Näidud

NicoZero Spray on näidustatud kasutamiseks nikotiinisõltuvuse ravimisel erinevates etappides. Ravim hoiab ära suitsetamishimu ja vähendab ärajätunähte. See on ohutu alternatiiv suitsetamisele ja seda saab kasutada päevase nikotiiniannuse vähendamise toetamiseks.

Vastunäidustused

NicoZero sprei sisaldab looduslikke koostisosi, mis ei põhjusta kõrvaltoimeid ja on organismile hästi talutavad. Vastunäidustused on ülitundlikkus nikotiini või ravimi muude komponentide ja laste (kuni 18-aastased) suhtes. Ravimi kasutamist raseduse ajal tuleks alustada alles pärast arstiga konsulteerimist juhtudel, kui naisele määratakse nikotiini asendusravi. NicoZero on läbinud kõik kliiniliste uuringute etapid laboritingimustes Eestis.