Kasutamise kogemus NicoZero

Alan Edinburghist

kogemus Edinburghist pärit Alani NicoZero spreiga

Proovis paljusid ravimeid, et kiiresti suitsetamisest loobuda. Teiste tootjate plaastrid, pihustid tõid kaasa ajutise efekti, kuid ajapikku tuli soov sigaretti suitsetada. Spray NicoZerot soovitas sõber, ta ise loobus sellega suitsetamisest. Kogemuste põhjal võin öelda, et ravim on efektiivne. Kuu aega hiljem unustasin sigaretid. Kolm aastat on möödas, ma ei suuda neid ikka veel vaadata ja tubakalõhn on vastik. Vaadanud üle minu tervendamise ajaloo.

Haiguslugu ja raviotsing

Suitsetasin alates 13. eluaastast, algul meeldis. Siis, olles küpseks saanud, hakkasin märkama, et suitsetan aina rohkem stressi taustal tööl ja kodus. 35-aastaselt ilmnesid sümptomid, mida ma selles vanuses ei tahaks: õhupuudus, köha hommikul. Ma ei saanud trepist üles ronida, et mitte lämbuda. Aeg-ajalt oli mul peavalu, olin tööl väga nüri. Sõber kutsus jõusaali ja ma peaaegu lämbusin jooksulint. See oli viimane õlekõrs. Ta soovitas mind ka NicoZerole - otsustasin seda proovida, kuigi ma ei pannud suuri lootusi.

Raviskeem

Selle kasutamisel ei olnud probleeme. Kõik on elementaarne: piserdasin seda kolm korda päevas pärast söömist, nagu juhistes kirjas. Esimestel päevadel sirutas ta instinktiivselt sigarette, kuigi soov suitsetada nõrgenes kohe. Pihustiga vähendas NicoZero sigarettide arvu kohe poole võrra. Ma ei andnud järsku alla, et mitte hiljem laguneda, läksin tervisliku eluviisi juurde järk-järgult.

Rakenduse tulemused

NicoZero kursus arvutatakse kuuks. Selle ametiaja lõpuks ei tundnud ma end suitsetava inimesena. Olin meeldivalt üllatunud - ravim töötab! Üldiselt tunnen end tervislikumalt: magan paremini, unustasin õhupuuduse, näen parem välja. Kaalu mitte juurde võtma, mis on tüüpiline. Ma ei tundnud suurenenud söögiisu. Lugesin ravimi NicoZero annotatsiooni - koostis sisaldab ainet, mis kontrollib krambihimu. Soovitan kõigile, kes hoolivad oma tervisest!

Jenniferi Kentucky kogemus

Jenniferi NicoZero pihustuskogemus Kentuckyst

Hakkasin suitsetama ülikoolis, sõprade seltsis. Alguses oli see lõbus, mulle ei meeldinud see maitse isegi väga, kuid protsessis endas oli midagi romantilist. Siis, nagu kõik teisedki, sai sellest lihtsalt halb harjumus, mis halvasti tervist mõjutab. Tekkis tugev köha, hingamisraskused, õhupuudus ilmnes pärast paariminutilist kerget jooksmist. Sain aru, et pean lõpetama, kuid iga kord olin pettunud, olles nädala ilma sigarettideta vastu pidanud.

Kuidas ma sain teada pihustist

Minu kolleeg, kes hiljuti ise suitsetamise maha jättis, soovitas minu probleemist kuuldes proovida NicoZero sprei. Enda sõnul vabanes ta sõltuvusest lihtsalt paari nädalaga. Muidugi ei uskunud ma tegelikult tema sõnu, kuid otsustasin seda ravimit proovida.

kasutamise kogemus

Tellisin kodulehelt toote, paari päeva pärast toimetas kuller paki minu koju. Ma kasutasin toodet vastavalt juhistele, piserdasin seda kolm korda päevas ja mõnikord, tugeva suitsetamise soovi ajal, kui tööl oli stress. Kolme nädala jooksul märkasin, et ma peaaegu ei taha suitsetada ja teise nädala pärast suutsin sigarettidest täielikult loobuda. Siiani kasutan spreid üks kord päevas, et mitte puhuda, kuid arvan, et varsti lõpetan selle kasutamise.

Võin soovitada kõigile, kes sarnaselt minuga on juba pikka aega üritanud suitsetamisest loobuda. Sõltuvusest saab lahti vaid kuu ajaga!