Kuidas kodus suitsetamisest kiiresti loobuda

Sõltuvused on kaasaegse ühiskonna nuhtlus. Neist on lihtne sõltuvusse sattuda ja sellest pole kerge vabaneda, kogedes tõelist "tagasitõmbumist". Paljud suitsetajad on mures peamise küsimuse pärast, kuidas suitsetamisest loobumisel sigarette asendada ja kas see on üldse võimalik? Tegelikult saab probleemi lahendada kodus - tõhusaid tehnikaid on mitu.

Kuidas kodus suitsetamisest loobuda

võimalusi suitsetamisest loobumiseks

Mürgine sõltuvus neelab naiste ja meeste teadvust ning viimasel ajal on suitsetavate naiste arv märkimisväärselt suurenenud. Sigaretid aitavad sõltuvate inimeste sõnul aega veeta ootamise ajal, lõõgastuda õhtul pärast rasket päeva, leevendada stressi pärast emotsionaalset stressi, leida uusi sõpru ja täiendada harmooniliselt suitsetajate seltskonda. Eksperdid ütlevad, et tubaka ja ürtide suitsetamine on võrdne keha hävitamisega, õõnestades kunagi täiuslikku tervist.

Enne suitsetamisest loobumist peate seadma eesmärgi. See nõuab alateadvuse tasandil kaalukate argumentide väljatöötamist, miks sellel halval harjumusel pole enam inimese elus kohta. Võite isegi kõige tugevamad fraasid kirja panna ja selguse huvides riputada selle paberitüki silmapaistvamasse kohta. Sugulaste ja sõprade moraalse ettevalmistuse ja psühholoogilise toetuse puudumisel pole hävitavast sõltuvusest lihtne lahti saada.

Oluline on mõelda, kuidas saaksite sigaretti asendada, ja kutsuda abi lisaks kaasaegse meditsiini ametlikele meetoditele ka tõestatud vanamoodsatele meetoditele. Mõnes kliinilises pildis on kõva südamega suitsetajal soovitav küsida nõu narkoloogiakliinikust. Nad pakuvad tõhusat ravi koheste tulemuste saamiseks ja kahjulike isude vähendamiseks.

Tõhusad viisid suitsetamisest loobumiseks

nikotiinisõltuvusest loobumine

On mitmeid tõhusaid meetodeid, kuidas kodus suitsetamisest väga kiiresti loobuda. Kui inimene saab aru, miks ta seda vajab, jääb suitsetamine väga varsti kaugesse minevikku ja uus elu rõõmustab teid nikotiini puudumisega. Halbast harjumusest saate üle, kasutades ühte allpool soovitatud meetoditest ja iga tehnika ülevaated sisaldavad ainult positiivset sisu.

Motivatsioon suitsetamisest loobumiseks

See on lihtne viis suitsetamisest kiiresti loobuda, kui inimesel on tugev tahtejõud, ta teab, kuidas oludele ja keelatud soovidele vastu panna. Parem on pakkuda seda võimalust mehele (suitsetavale abikaasale), et ta demonstreeriks taaskord oma perele tahtejõulisi iseloomuomadusi. Selle eesmärgi saavutamiseks on oluline tutvuda meetodi järgmiste põhimõtetega:

 1. Tunnistage, et suitsetamine on tervisele kahjulik.
 2. Saage teadlikuks selle hävitava harjumuse ohust tervisele.
 3. Vaadake mõnda videot suitsetamise tagajärgede kohta.
 4. Keha täielik diagnostika ja tervise "nõrkade kohtade" määramine.
 5. Vältige kohti, kus on palju suitsetajaid, see tähendab, et elage põhimõtte järgi: "Silmast väljas . . . ".
 6. Ärge rääkige kodus suitsetamisest, ärge ostke "viimast" suitsupakki.
 7. Tehke tulevikuprognoos ilma halbade harjumuste osalemiseta, ärge suitsetage.
suitsetamisest loobuma

Hüpnoos

See on veel üks tõhus meetod suitsetamisest loobumiseks vaid ühe tunniga. Hüpnoosi tajutakse erineval viisil, kuid tulemus keskendub otseselt probleemi allikale. Mõned suitsetajad lepivad aja kokku sertifitseeritud hüpnotiseerijaga, teised vaatavad tema praktikat veebis ja kolmandad eelistavad osta Carr Alleni väljaande „Lihtne viis suitsetamisest loobuda" ja pärast lugemist vabanevad kiiresti mürgisest sõltuvusest. Tehnika on kahtlane, kuid statistika kinnitab, et see praktikas tõesti töötab. See aitas paljudel inimestel suitsetamisest kiiresti loobuda.

Nõelravi

Nõelravi võib suitsetamisest loobumisel olla valdav. Nikotiinisõltuvus on refleks, mis tekib otse ajukoores ja nõelravi surub selle kiiresti alla. Juba pärast esimest seanssi vähendab mõju retseptoritele nn nikotiininälga, mille järel kunagi sõltuvuses olev inimene enam suitsetada ei taha. Esimesel nädalal on see keeruline ja siis stabiliseerub üldine seisund kiiresti.

Nikotiini plaaster

See on ametliku meditsiini ravim, mida täna saab osta ühes linna apteekidest. Selline tõhus meetod ei toimi praktikas kohe. See peab läbima täieliku intensiivravikuuri, mis on 8–12 nädalat päevas, sõltuvalt suitsetamise ajaloost, organismi individuaalsetest omadustest. Kõrvaltoimed on äärmiselt haruldased ja neid esindavad naha kohalikud reaktsioonid. Kasutamiseks pole üldse vastunäidustusi. Selle meetodi eelised on järgmised:

 • võime suitsetamisest kiiresti loobuda;
 • pikaajaline toime;
 • kõrvaltoimeid pole, nähtamatu kulumine.

Näts

Suitsetamisest kiiresti loobumiseks soovitavad arstid osta spetsiaalse närimiskummi, mis põhjustab püsivat vastumeelsust nikotiini suhtes. Nõuanne kõigile suitsetajatele: ärge usaldage sellist retsepti, sest närimiskummi mõju on keskpärane ja hind on tarbetult kõrge. Suitsetamise soovist järk-järgult vabaneda koos pakutava meetodiga on võimalik, kui inimene otsustas lõpuks sellest hävitavast sõltuvusest vabaneda. Vastasel juhul närimiskumm ei aita.

Tabletid, teed ja pihustid

Apteegid ütlevad apteekrid teile alati, kuidas kodus suitsetamisest väga kiiresti loobuda. Heakskiidetud ravimite ja spetsiaalsete seadmete loend on tohutu ning sellistel toodetel peab olema kvaliteedisertifikaat, endiste klientide (suitsetajate) ülevaated. Allpool on kõige populaarsemad tavapärase meditsiini tooted:

 1. Kloostri tee. . . Seda jooki on soovitatav juua 20 päeva ja suitsetamisest vabanemine toimub loodusliku koostise koore-, mulleini-, kopsurohu- ja musta leedrimarja ürtide olemasolu tõttu. Keetmise saate valmistada apteegikogust nr 74, mis on vastu ka sigarettide himule.
 2. Nikotiini pihustidon loodusliku koostisega ja aitab suitsetamisest kiiresti loobuda. Kompositsioon sisaldab ainult taimseid komponente, eriti tõhusad on näiteks ingver, piparmünt, humal, sidrunmeliss. Nikotiiniga suheldes tekivad köharefleks, kurguvalu, keha mürgistusnähud.
 3. Tabletid. . . Paljud ravimid on mõeldud sisekasutuseks. Neid on soovitatav võtta arsti nõudmisel, ravikuur on 14-21 päeva.

Biomagnetid

See on progressiivne meetod, mis aitab teil kodus kiiresti suitsetamisest loobuda. Peate lihtsalt kandma seda innovaatilist seadet oma käsivarrele või kaelale (olenevalt valitud kujundusest) ja paari nädala pärast pole sõltuvusest enam jälgegi. Kuid enne konkreetse kaubamärgi biomagneti ostmist on soovitatav lugeda valitud ravi juhiseid, ülevaateid, väljavaateid.

Rahvapärased abinõud

suitsetamisest loobumine

Toksilise sõltuvuse kõrvaldamine on tagatud alternatiivmeditsiini tõestatud meetoditega. See on eelarve kiire suitsetamisest loobumise võimalus, mis töötab ideaalselt kodus. Jääb valida tõhus retsept ja teha enda jaoks lõplik otsus halbade harjumuste täieliku tagasilükkamise kohta. Kõige tõhusamad viisid on esitatud allpool:

 1. Kombineerige teelusikatäis jahubanaani ja mädarõigast ühes anumas, seejärel kasutage riivisegu kaks korda päevas - hommikul ja õhtul.
 2. Rebi ära linnukirssi oks, närige seda, kuni lõpuks mõttest vabanete, süütate kiiresti ja kohe sigareti.
 3. Valmistage ženšenni tinktuur vastavalt pakendi juhistele ja seejärel tarbige suu kaudu 20 tilka kaks korda päevas.
 4. Soodalahus pärsib tõhusalt suitsetamishimu. Vajalike koostisosade suhe on järgmine: 1 spl. vesi, 1 spl. l. söögisooda. Võite sooda lahuse asendada soolaga, mis lahjendatakse samas koguses vett. Suitsetamisest on lihtne loobuda, peamine on soov.
 5. Aitab 200 g kaera suitsetamisest kiiresti loobuda. Kultuuri tuleb keeta potis 4 liitris vees 2-3 tundi. Kui olete valmis, kurnake puljongit, kuid kuidas seda võtta? Jahutatud sigarettide mälust.