Õige sigaretisuitsetamise aluspõhimõtted

Üks tõeliselt levinud probleemne nähtus on suitsetamine. Seda juhtub lihtsalt üllatavalt sageli. Täiskasvanud, lapsed, teismelised suitsetavad. Probleem mõjutab tohutut osa elanikkonnast ja toob kaasa muljetavaldavaid tagajärgi, mida võib nimetada ainult negatiivseteks. Seetõttu pööratakse suitsetamise probleemile ja inimeste motiveerimisele palju tähelepanu, et nad lõpetaksid selle lõpuks tegemise, ei rikuks oma elu. Kuid ainuüksi see ei kahjusta alati inimesi. Inimesed ei taha oma halbadest harjumustest loobuda ja seetõttu pole tulemus just positiivne. Kahju, et paljud inimesed ikkagi ei taha sellisest kahjulikust tegevusest loobuda, kuid kuna nad ei loobu, siis on vähemalt vaja selle kahju minimeerida.

Ja selleks peate proovima mõista, kuidas õigesti suitsetada. Tundub, et siin on vähe teadust - panete suhu sigareti või midagi sarnast, näiteks sigaretti, ja suitsetate. Kuid ei, on vaja mõista kõiki protsessi peensusi ja nüansse. See lisab nii esteetikat kui ka miinimumini suitsetamisel inimesele tekitatavat kahju. Mis on õige viis suitsetada?

Koolitus

Alustame ettevalmistusest. Tavaliselt alustavad suitsetajad paki tampimist ehk löövad selle veidi lauale või peopesale. Seetõttu pakseneb lahtine tubakas veidi ja seetõttu suitsetab see paremini, sujuvamalt ja kauem, mis on alati hea.

Järgmisena on oluline mõista, kuidas tuleks sigaretti õigesti hoida. Siin ei ole erireegleid, kuid tavaliselt on see kinnitatud nimetissõrme ja keskmise sõrme vahele ja on suunatud veidi allapoole, samuti peopesa. Võite oma peopesa enda poole pöörata. Euroopalikumaks lähenemiseks suitsetamisele on kõige parem hoida sigaretti pöidla ja nimetissõrmega. Kui te ei soovi, et inimesed näeksid teid suitsetamas, hoidke sigaretti samade sõrmedega, kuid katke peopesa nii, et kogu sigaret oleks peidus.

Valgustus

süütades sigareti õigesti

Nüüd peate süütama sigareti. Tavaliselt tehakse seda tiku või tulemasinaga ja eriti head on butaansüütlid, kuna neil pole oma maitset, kuid need võimaldavad teil ainult sigaretti süüdata ja mitte midagi muud. Edasi, kui tõite tule sigareti otsa, tõmbate õhku, seda tuleks teha nii, nagu joote kokteili läbi õlekõrre. Suitsu pole vaja veel sisse hingata. Tubaka hõõguvaks muutmiseks peate lihtsalt võtma paar õhku. Tavaliselt probleeme pole, kõik põleb väga ühtlaselt, kuid kui midagi on, proovige selle protsessi veelgi optimeerimiseks sigaretti keerata.

Suitsetamisprotsess

Nüüd pöördume tegeliku suitsetamisprotsessi juurde. Ja sellel protsessil võib olla erinevat tüüpi, kuid need tüübid erinevad mitte nii kriitilisel määral, seega kaalume peamist lähenemist sigareti või sigareti suitsetamise protsessile. Kõigepealt tõmmake sigaretist suits sisse. Parem on mitte liiga palju sisse hingata, kui olete alles algaja, vastasel juhul köhite lihtsalt sigareti suitsetamisest ja rõõm väheneb oluliselt. Parem alustada järk-järgult. Peate mõnda aega oma sigareti suitsu suus hoidma.

See jahtub veidi ja kurk ei ärrita. Ka selle maitse muutub veidi. Nüüd võtate sigareti suust välja ja hingate suitsu sisse. Kui me räägime sellise suitsetamise erinevatest tüüpidest, siis saab eristada ka prantsuse keelt. See on natuke keerulisem. Pärast sigaretist puhumist hingate suitsu suust välja ja siis hingate seda läbi nina - pärast mõningast harjutamist hakkate tõenäoliselt sellest hästi välja tulema ja kes teab, võib-olla teile meeldib see meetod palju rohkem kui teie sigareti suitsetamise traditsiooniline versioon?

Järeldus

Muidugi on suitsetamisele erinevaid lähenemisi, neid on palju ja need on aastate jooksul välja töötatud. Sellegipoolest on endiselt üks parim suitsetamismeetod - suitsetamine puudub. Kuna teie keha rikkumises pole midagi head, pole lõviosa negatiivsetest ainetest sinna midagi head. Piisab, kui meenutada, kui kahjulik on tubakasuits põhimõtteliselt. See sisaldab umbes neli tuhat erinevat negatiivset ainet, sealhulgas raske tõrv, mis settib kopsudesse, ja kantserogeenid, mis võivad põhjustada vähki.

Kas siis tasub suitsetada? Isegi kui see on erakordselt õige? Vaevalt. Parem on mõista, kuidas sellest sõltuvusest lahti saada, et see teid ei häiriks, nii et te ei peaks oma tervise pärast muretsema. Ja esteetikat saate näidata ka muudes, palju kahjutumates tegevustes, mis võivad samal määral rahuldust tuua.